Fixtures

Saturday - 17 November 2018

Mens 1s V
Oxford Uni 2
Oxford University 2
13:30 H H -Eastcote 13:30League
Mens 2s V
Oxford Hawks 3
Oxford Hawks 3
12:30 A A -Oxford Hawks 12:30League
Mens 3s V
Maidenhead 2
Maidenhead 2
10:30 H H -Eastcote 10:30League
Mens 4s V
Gerrards Cross 1
Gerrards Cross 1
13:30 A A -Beaconsfield HS 13:30League
Mens 5s V
Wootton Wandrs 2
Wootton Wanderers 2
14:00 A A -Caroline CS 14:00League
Mens 6s V
Harrow 2
Harrow 2
16:30 H H -Eastcote 16:30League
Eagles V
Sonning 6
Sonning 6
16:30 A A -Sonning HC 16:30League
Past Masters -
Ladies 1s V
Banbury 1
Banbury 1
12:00 H H -Eastcote 12:00League
Ladies 2s V
Hamp&West 3
Hampstead & Westminster 3
13:30 A A -Paddington Rec 13:30League
Ladies 3s V
PHC Chiswick 3
PHC Chiswick 3
14:30 A A -Liverpool Vict 14:30League
Ladies 4s V
Southgate 5
Southgate 5
15:00 H H -Eastcote 15:00League
Ladies 5s V
Staines 3
Staines 3
15:00 H H -Alec Reed Ac 15:00League

Sunday - 18 November 2018

U8 Mixed V
Ealing
Ealing
10:15 A A -St Augustine's 10:15Festival
U14 Boys V
Old Loughts
Old Loughtonians
14:30 H H -Eastcote 14:30League
U14 Boys Dev V
Gerrards Cross
Gerrards Cross
13:00 A A -Beaconsfield HS 13:00League
U16 Boys V
Old Kingstonian
Old Kingstonian
13:00 H H -Eastcote 13:00League
U18 Boys V
Reading
Reading
13:30 A A -Reading HC 13:30League
U14 Girls V
H & W
Hampstead & Westminster
14:30 A A -Paddington Rec 14:30League

Saturday - 24 November 2018

Mens 1s V
Reading 3
Reading 3
13:30 H H -Eastcote 13:30League
Mens 2s V
Maidenhead 2
Maidenhead 2
10:00 A A -Altwood School 10:00League
Mens 3s V
Sonning 2
Sonning 2
10:30 H H -Eastcote 10:30League
Mens 4s V
Oxford Uni 4
Oxford University 4
16:30 A A -Oxford Uni Sport 16:30League
Mens 5s V
Newbury & Thatm 5
Newbury & Thatcham 5
15:00 H H -Eastcote 15:00League
Mens 6s V
Maidenhead Mrcs
Maidenhead Monarchs
11:30 A A -Altwood School 11:30League
Eagles V
Henley 5
Henley 5
15:00 H H -Alec Reed Ac 15:00League
Past Masters V
H&W Supervets
Hampstead and Westminster Supervets
16:30 H H -Eastcote 16:30League
Ladies 1s V
Reading 3
Reading 3
11:30 A A -Reading HC 11:30League
Ladies 2s V
Southgate 3
Southgate 3
12:00 H H -Eastcote 12:00League
Ladies 3s V
Hamp&West 5
Hampstead & Westminster 5
13:30 H H -Alec Reed Ac 13:30League
Ladies 4s V
Ashford 3
Ashford 3
10:30 A A -Ashford 10:30League
Ladies 5s V
Imperial Med 1
Imperial Medics 1
12:00 A A -Harlington 12:00League

Sunday - 25 November 2018

Mixed V
Southgate
Southgate
14:00 H H -Alec Reed Ac 14:00Cup
Ladies Masters V
Wycombe M
Wycombe Masters
12:00 A A -Wycombe High Sch 12:00League
U10 Boys V
Ealing
Ealing
10:15 A A -St Augustine's 10:15League
U12 Girls V
H & W
Hampstead & Westminster
10:00 H H -Alec Reed Ac 10:00Festival
U12 Girls V
PHC Chiswick
PHC Chiswick
10:00 H H -Alec Reed Ac 10:00Festival
U12 Girls V
London Wayfarers
London Wayfarers
10:00 H H -Alec Reed Ac 10:00Festival

Saturday - 01 December 2018

Mens 1s V
Maidenhead 1
Maidenhead 1
13:15 A A -Altwood School 13:15League
Mens 2s V
Bicester 1
Bicester 1
13:30 H H -Eastcote 13:30League
Mens 3s V
Henley 2
Henley 2
13:30 A A -Henley 13:30League
Mens 4s V
Ealing 1
Ealing 1
15:00 H H -Alec Reed Ac 15:00League
Mens 5s V
Banbury 4
Banbury 4
15:30 A A -NOA Banbury 15:30League
Mens 6s V
Slough Des
Slough Despondents
10:30 H H -Eastcote 10:30League
Eagles V
Abingdon 3
Abingdon 3
- A A -Tilsley Park -League
Past Masters V
Surbiton Vintage
Surbiton Vintage
13:00 A A -Surbiton 13:00League
Ladies 1s V
Harrow 1
Harrow 1
12:00 H H -Eastcote 12:00League
Ladies 2s V
Ashford 2
Ashford 2
10:30 A A -Ashford 10:30League
Ladies 3s V
Southgate 4
Southgate 4
13:30 A A -Southgate HC 13:30League
Ladies 4s V
West Hamp 4
West Hampstead 4
10:30 A A -Brent Cross 10:30League
Ladies 5s V
BA Hayes 2
BA Hayes 2
15:00 H H -Eastcote 15:00League

Sunday - 02 December 2018

Mens 2s V
Wayfarers Vikings
London Wayfarers Vikings
13:00 H H -Eastcote 13:00Cup
Mens 4s V
London Eds 4
London Edwardians 4
14:30 H H -Eastcote 14:30Cup
U8 Mixed V
Richmond
Richmond
10:30 H H -St Helens 10:30Festival
U12 Boys V
Sunbury & Walton H
Sunbury & Walton Hawks
12:00 A A -St Paul's College 12:00Festival
U14 Boys V
Wycombe
Wycombe
15:00 H H -Alec Reed Ac 15:00League
U14 Boys Dev V
Harrow
Harrow
13:00 A A -JLS Astro 13:00League
U16 Boys V
H & W
Hampstead & Westminster
11:30 H H -Eastcote 11:30League

Saturday - 08 December 2018

Mens 1s V
Oxford 1
Oxford 1
13:30 H H -Eastcote 13:30League
Mens 2s V
OMT 2
OMT 2
14:30 A A -Merchant Taylors 14:30League

Pages