Fixtures Umpires

Saturday - 21 March 2020

Mens 1s V
Oxford Uni 2
Oxford Uni 2
13:30 H H -Eastcote 13:30MHUA
Mens 2s V
Thame 1
Thame 1
14:30 A A -Thame LC 14:30Opposition + Joe Godfrey
Mens 3s V
Bicester 1
Bicester 1
15:00 H H -Eastcote 15:00MHUA
Mens 4s V
Bicester 2
Bicester 2
13:00 A A -Cooper School 13:00Opposition x 2
Mens 5s V
South Berkshire 4
South Berkshire 4
15:00 H H -Brunel 15:00Paul Pech + Eastcote
Mens 6s V
Marlow 6
Marlow 6
15:30 A A -Great Marlow Sch 15:30Opposition x 2
Eagles V
Sonning 6
Sonning 6
16:30 H H -Eastcote 16:30Dilip + Doc
Past Masters V
O.Cran Hamstrings
O.Cran Hamstrings
13:00 A A -Thames Ditton 13:00Opposition x 2
Ladies 1s V
Buckingham 2
Buckingham 2
12:00 H H -Eastcote 12:00MHUA
Ladies 2s V
Hendon&MH 1
Hendon&MH 1
10:30 H H -Eastcote 10:30Eastcote x 2
Ladies 3s V
Ashford 2
Ashford 2
12:30 A A -Ashford 12:30Opposition x 2
Ladies 4s V
OMT 2
OMT 2
10:00 A A -Merchant Taylors 10:00Opposition x 2
Ladies 5s V
PHC Chiswick 6
PHC Chiswick 6
13:30 H H -Brunel 13:30Eastcote x 2

Sunday - 22 March 2020

U10 Boys V
Middx In2Hockey
Middx In2Hockey
10:30 A A -Ashford 10:30Opposition x 2
U10G V
Middx In2Hockey
Middx In2Hockey
10:30 A A -Southgate HC 10:30Opposition x 2
U14 Boys V
Marlow
Marlow
12:00 A A -Marlow SC 12:00Opposition x 2
U14 Boys Dev V
Milton Keynes
Milton Keynes
12:00 A A -Woughton 12:00Opposition x 2

Saturday - 28 March 2020

Mens 1s -
Mens 2s V
Newbury&Thtm 2
Newbury&Thtm 2
13:00 A A -N&T HC 13:00Opposition x 2
Mens 3s -
Mens 4s V
Leighton Buz 2
Leighton Buz 2
12:30 A A -Vandyke School 12:30Opposition x 2
Mens 5s -
Mens 6s -
Eagles V
Sonning 5
Sonning 5
13:30 A A -Sonning HC 13:30Opposition x 2
Past Masters V
Southgate Magnms
Southgate Magnms
15:00 H H -Eastcote 15:00Eastcote x 2
Ladies 1s V
Milton K 1
Milton K 1
10:30 A A -Woughton 10:30Opposition x 2
Ladies 2s V
Teddington 3
Teddington 3
11:15 A A -Teddington Sch
Ladies 3s -
Ladies 4s -
Ladies 5s V
West Hamp 5
West Hamp 5
12:00 A A -Brent Cross 12:00Opposition x 2

Sunday - 29 March 2020

Past Masters V
O.Cran Hamstrings
O.Cran Hamstrings
14:30 A A -Thames Ditton 14:30Opposition x 2
U8 Mixed V
H & W
H & W
09:30 H H -Eastcote 09:30Eastcote X 2

Saturday - 04 April 2020

Mens 1s -
Mens 2s -
Mens 3s -
Mens 4s -
Mens 5s -
Mens 6s -
Eagles V
Thame 3
Thame 3
13:30 H H -Eastcote 13:30Eastcote x 2
Past Masters V
Epsom Embers
Epsom Embers
15:00 H H -Eastcote 15:00Eastcote x 2
Ladies 1s V
Harrow 1
Harrow 1
12:00 H H -Eastcote 12:00MHUA
Ladies 2s -
Ladies 3s -
Ladies 4s -
Ladies 5s V
Hendon&MH 2
Hendon&MH 2
10:00 A A -Ashmole Academy 10:00Opposition x 2
U12 Boys V
ROxford Festival
ROxford Festival
09:30 A A -Cokethorpe Sch 09:30Opposition x 2

Sunday - 05 April 2020

U8 Mixed V
ROxford Festival
ROxford Festival
09:15 A A -Cokethorpe Sch
U10 Mixed V
ROxford Festival
ROxford Festival
11:30 A A -Cokethorpe School
U14 Boys V
Banbury
Banbury
13:00 H H -Eastcote
U12 Girls V
ROxford Festival
ROxford Festival
15:00 A A -Cokethorpe Sch
U14 Girls V
Wycombe
Wycombe
14:30 H H -Eastcote

Saturday - 11 April 2020

Mens 1s V
Easter
Easter
-
Mens 2s V
Easter
Easter
-
Mens 3s V
Easter
Easter
-
Mens 4s V
Easter
Easter
-
Mens 5s V
Easter
Easter
-
Mens 6s V
Easter
Easter
-
Eagles V
Easter
Easter
-
Past Masters V
Easter
Easter
-
Ladies 2s V
Easter
Easter
-
Ladies 3s V
Easter
Easter
-
Ladies 4s V
Easter
Easter
-
Ladies 5s V
Easter
Easter
-

Saturday - 18 April 2020

Mens 1s -
Mens 2s -
Mens 3s -
Mens 4s -
Mens 5s -
Mens 6s -
Eagles -
Past Masters V
Surbiton Magnets
Surbiton Magnets
13:00 A A -Surbiton 13:00Opposition x 2
Ladies 2s -
Ladies 3s -
Ladies 4s -
Ladies 5s -

Saturday - 25 April 2020

Past Masters V
A&C GM
A&C GM
13:00 A A -A & W College 13:00Opposition x 2