24th September 2022

Team Opposition Time H/A Host Club Competition
Mens 1st XI
Havant - Mens 2
13:30 H Eastcote Hockey Club League More details
Mens 3rd XI
Aylesbury - Mens 2
14:30 H Eastcote Hockey Club League More details
Mens 5th XI
Maidenhead - Mens 3
10:15 H Eastcote Hockey Club League More details
Mens 7th XI
Sonning - Mens 6
16:00 H Eastcote Hockey Club League More details
Mens 2nd XI
Abingdon - Mens 1
12:00 A Abingdon Hockey Club - Tilsley Park, Abingdon League More details
Mens 4th XI
Witney - Mens 2
15:30 A Witney Hockey Club - Wood Green School, Witney League More details
Ladies 1st XI
Surbiton - Ladies 4
15:00 H Eastcote Hockey Club League More details
Ladies 2nd XI
Ashford - Ladies 1
12:00 H Eastcote Hockey Club League More details
Ladies 5th XI
PHC Chiswick - Ladies 5
16:30 H Eastcote Hockey Club League More details
Ladies 4th XI
Ladies - Imperial Medics 1
10:00 A League More details
Ladies 3rd XI
Wapping - Ladies 4
11:30 A Wapping Hockey Club - Lee Valley Hockey & Tennis Centre, Wapping League More details
Swipe left for more

1st October 2022

Team Opposition Time H/A Host Club Competition
Mens 2nd XI
Henley - Mens 2
TBC H Eastcote Hockey Club League More details
Mens 4th XI
Windsor - Mens 2
TBC H Eastcote Hockey Club League More details
Mens 5th XI
Marlow - Mens 5
TBC A Marlow Hockey Club - Marlow Sports Club, Marlow League More details
Mens 1st XI
Witney - Mens 1
TBC A Witney Hockey Club - Wood Green School, Witney League More details
Mens 3rd XI
Wycombe - Mens 2
TBC A Wycombe Hockey Club - John Willowbrook Sports Centre, High Wycombe League More details
Ladies 3rd XI
Ladies - Spencer 5
TBC H Eastcote Hockey Club League More details
Ladies 4th XI
Winchmore Hill & Enfield - Ladies 2
TBC H Eastcote Hockey Club League More details
Ladies 5th XI
Hendon & Mill Hill - Ladies 2
TBC A Hendon & Mill Hill Hockey Club - Ashmole Academy, London League More details
Ladies 1st XI
Teddington - Ladies 2
TBC A Teddington Hockey Club - Teddington School, Teddington League More details
Swipe left for more